Kā rezervēt automašīnu Rīgā?

Ir iespējama iepriekšēja automašīnas rezervācija. Lai vektu reservāciju ir nepieciešams noformēt pasūtījumu mājaslapā, norādīt vadītāja vārdu, uzvārdu, izmantojot latīņu alfabēta burtus – tas ir svarīgi. Pirms pieprasījuma aizpildīšanas uzmanīgi iepazīstieties ar autonomas noteikumiem Rīgā (Latvijā), lai nerastos pārpratumi.

Izmantojot mājaslapas karti tajā variet redzēt punktus ar visām autonomas kompānijām Rīgā, kas nodarbojas ar šāda veida pakalpojumiem. Ja kartē ir vairākas atzīmes – tas nozīmē, ka tur ir vairākas kompānijas.

Pēc tam, kad automašīnas rezervācija Rīgā ir veikta, rezervāciju ir iespējams apstrādāt, ko tas nozīmē.

Autonomai Latvijā ir iespējams izvēlēties un izmainīt vairākus rezervācijas punktus:

  • apskatīt rezervāciju
  • izprintēt vaučeri
  • atcelt rezervāciju
  • izmainīt u.t.t.

Izmainot tādas funkcijas, kā saņemšanas un nodošanas vietu, laiku un datumu, kā arī veicot citas izmaiņas tiek anulēts vecais un izveidots jauns vaučeris-rezervācijas apstiprinājums, tāpēc esiet uzmanīgi veicot izmaiņas.

Redziet! Autonoma Rīgā – tā ir svētlaime. Jebkurā laikā, kad jums sagribas, jūs variet sēsties pie komfortablas pirmās klases automašīnas stūres un doties baudīt pilsētas skatus, arhitektūras pieminekļus, apmeklēt teātri, muzeju vai kādu ekskursiju.

Automašīnas noma Latvijā – Tā ir pati labākā atpūta bez mobilitātes ierobežojumiem.