Ieguvumi no auto noma Latvijā

Jūs plānojat ceļot pa Latviju, komandējumā, atvaļinājumā vai vienkārši atpūšoties kopā ar mīļoto cilvēku? Vēlaties ieekonomēt uz automašīnas nomu? Tad izmantojiet pakalpojumus ar izdevīgiem nosacījumiem, ko piedāvā mūsu kompānija.

Šodien mēs parunāsim par auto nomas priekšrocībām Latvijā. Kādi ir populārākie un izdevīgākie automašīnu modeļi, kā arī gtalveno niansi, cenu, kas jūs patīkami pārsteigs.

Mēs jums varam piedāvāt automašīnas nomu Latvijas galvaspilsētā, Rīgā, kā arī citās, šīs viemīlīgās valsts, pilsētās. Mēs piedāvājam tikai augstākās klases automašīnas no vadošajiem piegādātājiem tirgū.

Protams, ka automašīnas nomas izvēle ir atkarīga no jūsu vizītes mērķa un tā, cik brīvi vēlaties justies paārvietojoties pa valsti. Mūsu mājaslapā, tikai piecu minūšu laikā, jūs varēsiet atrast sev ērtāko variantu, salīdzināt cenas un rezervēt automašīnu.

Galvenās priekšrocības automašīnas nomai Latvijā.

Nenoliedzama šā pakalpojuma priekšrocība ir tas, ka nav jāmaksā par dārga auto uzturēšanu, lai to izmantotu īslaicīgam periodam.

Prakse liecina, ka vidējais nomas termiņš ir mazāks par vienu nedēļu. Līdz ar to, cilvēkam automašīna būs nepieciešama, maksimums, uz vienu nedēļu, lai atpūstos un izbaudītu Latvijas skaistumu. Vienkāršā valodā – cilvēks iznomā automašīnu balstoties uz savām vajadzībām, neierobežojot savas iespējas.

Tāpat varam piezīmēt, ka automašīnas noma – tas ir veids, kā pabraukāties ar automašīnu, par kuras iegādi cilvēks sapņo, bet vienkārši nevar atļauties. Protams, ka izmaksas būs nedaudz lielākas, bet tam nevajadzētu iebiedēt patiesus pirmklasīgu, luksus, automašinu cienītājus.

Ja piemēram ģimene ir atbraukusi uz pāris dienām, lai dotos piknikā un apskatītu valsts galvenās apskates vietas, tad automašīnas noma Latvijā būs lieliski piemērota. Jūs varēsiet aizbraukt kur vien vēlaties un kad vien vēlaties. Automašīna – tas ir komforts un pārliecība par to, ka brīvdienas būs izdevušās, it īpaši, ja atpūšaties kopā ar bērniem.

  • Automašīnu saraksts un cenas:
  • Toyota Yaris, 2014-2015 gada - 19 € dienā
  • VW Golf 7, Tsi, 2013-2016 gada - 21 € dienā
  • Opel Astra, automāts, 2015 - 2016 gada - 23 € dienā
  • Nissan Juke, automāts, 2013-2015 gada - 25 € dienā
  • Lexus 600H Long President, 2011 gada - 299 € dienā
  • VW Polo, 2010-2013 gada - 18 € dienā
  • VW Golf 6, 2012 gada – 20 € dienā

Atpūtieties un ceļojiet ar mūsu kompānijas autonomas pakalpojumiem Latvijā. Tikai pie mums ir izdevīgi nosacījumi ar demokrātiskām cenām automašīnas nomai. Pie mums jūs varēsiet atļauties braukt ar pirmklasīgiām luksus automašinām, par pieejamu cenu.