Iznomā limuzīnu VIP klases ar šoferi

Jūs vēlaties izīrēt VIP klases automašīnu vai limuzīnu Latvijā? Mēs jums dosim šādu iespēju. Pieredze rāda, ka Latvijā automašīnas ar vadītāju izīrē tie cilvēki, kas ieradušies apmeklēt valsti uz dažām dienām, vai pat stundām.

Piemēram, pārsvarā VIP klases automašīnas un limuzīnus ar vadītāju pasūta tad, ja vēlas apmeklēt dažādas interesantas vietas, doties uz citām pilsētām, svinot svētkus vai kāzas. Cilvēks nevēlas lietot savu automašīnu un sēsties pie stūres, jo ir atbraucis lai atpūstos, tādēļ mēs varam Jums piedāvāt izcilu VIP klases automašīnu un limuzīnu klāstu ar vadītājiem, kas jums palīdzēs izbaudīt Latvijas skaistumu.

Automašīnu noma Latvijā no mūsu kompānijas – tas ir liels klāsts ar automašīnām, kas ir ideālā tehniskā stāvoklī, komplektā ar augstas kvalitātes servisu un augsti kvalificētiem un profesionāliem vadītājiem, kam ir bagātīga pieredze pie stūres. Mēs rūpējamies par jūsu komfortu un drošību.

Ja jūs pasūtīsiet VIP klases automašīnu vai limuzīnu ar vadītāju, tad jūs izjutīsiet mūsu darbinieku labvēlību un sirsnību. Mūsu darbinieki darīs visu, lai klients justos ērti un komfortabli, pirmklasīgā automašīnā, apmeklējot Latviju.

Kvalitāte, ko mēs garantējam

Īpaši atcerieties, ja jums ir kāds notikums vai svinības, kas jāatzīmē ar vērienu, tad VIP klases automašīna vai limuzīns ar šoferi ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Pirmās klases automašīnu un limuzīnu serviss Baltijā atbilst starptautiskiem kvalitātes standartiem

Mūsu priekšrocības automašīnu (VIP klases un limuzīnu ar šoferi) iznomāšanā:

  • Mūsu kompānija uzreiz sazinās ar klientu sniedzot visu informāciju, ko klients vēlēsies uzzināt.
  • Mēs maksimāli ātri organizējam klientam nepieciešamo transportu, jo mūsu kompānija ciena un augstu vērtē savu klientu laiku.
  • Mūsu pakalpojumu rezervēšana tiešsaistē neaizņems daudz laika, tikai 5 minūtes.
  • Klientiem nekad nebūs nekādas papildus izmaksas.
  • Katru klientu apkalpojam ar individuālu un kreatīvu pieeju.
  • Viens no galvenajiem mūsu kompānijas nosacījumiem – konfidencialitāte.
  • Pakalpojuma kvalitāte augstākajā līmenī.

Visām šādas klases automašīnām ir savas papildus ērtības, kā piemēram, internets, minibārs, ādas salons un tonēti stikli. Papildus aksesuārus un ērtības ir iespējams pārrunāt individuāli priekš katra gadījuma.