Nianses par nomas automašīnu Rīgā

Komfortabli ceļot un atpūsties Latvijā var tikai tad, ja jūs zināt visas nianses par automašīnu īri šajā valstī. Šodien mūsu kompānija vēlas jums izstāstīt visas nianses par automašīnu nomu Latvijā, kā arī sniegt dažus noderīgus padomus, kas jums, bez šaubām, noderēs.

Padomi un nianses iznomājot automašīnu:

  • Lai ieekonomētu savu naudu iznomājot automašīnu Latvijā, jāveic iepriekšēja rezervācija, labāk vairākas nedēļas vai pat mēnesi pirms automašīnas nomas. Tādējādi jūs būsiet pilnībā pārliecināti par garantiju, ka jūsu atvaļinājums nebūs kaķim zem astes. It īpaši, ja jūs vēlaties nomāt automašīnu ar automātisko pārnesumkārbu, tā ir jārezervē laicīgi. Automašīnas ar automātisko ātrumkārbu – tas ir deficīts, tāpēc vajadzīgā modeļa atrašana var aizņemt vairāk laika.
  • Ja jūs vēlaties nomāt nestandarta auto, piemēram, kabrioletu, limuzīnu vai minivenu, tad rekomendējam to darīt tajos autonomas punktos, kas atrodas pie lidostas. Kāpēc? Tāpēc, ka automašīnu kategorijas un modeļu izvēle pilsētas punktos nav tik liela un daudzveidīga. Pirms modeļa izvēles, jāapzinās tas, kādam nolūkam automašīnu lietosiet, Ja, piemēram, automašīnu lietosiet pa pilsētu, tad derēs kompakts modelis, pilsētā tie būs praktiskāki, savukārt, ja dosieties tālos izbraucienos, tad jums vajadzēs lielāku auto, jo tie ir jaudīgāki un ērtāki.
  • Neaizmirstiet salīdzināt rēķinu un dokumentus ar savu apstiprinājuma vaučeri. Apsēdieties un uzmanīgi visu pārbaudiet, lai nerastos lieki jautājumi, ja tomēr ir neskaidrības, tad atrisiniet tās uzreiz, pirms automašīnas saņemšanas.
  • Ir svarīgi pareizi saņemt auto nomas punktā. Pirms sēžaties automašīnā un aizbrauciet, uzmanīgi pārbaudiet, vai automašīnai nav nekādi bojājumi un defekti, ja kādu atrodiet, tad pārliecinieties, ka tas ir atzīmēts jūsu dokumentos. Ja jūs atrodiet kādu bojājumu, par kuru dokumentos nav informācijas, tad uzreiz lieciet nomas pārstāvim atzīmēt šos bojājumus. Nomas līgumam ir jābūt parakstītam, lai jūs ar to varētu rēķināties. Dokumentus ir jāsaglabā vairākus mēnešus pēc automašīnas atdošanas.
  • Ja ar automašīnu kaut kas atgadās, kaut kas saplīst, iekļūstat satiksmes negadījumā vai to nozog, obligāti zvaniet nomas pārstāvim. Tiek piedāvāts arī tāds pakalpojums, kā “palīdzība uz ceļa”.
  • Pārlasiet noteikumus, kas ir rakstīti vaučerī, jo dažreiz autonomās automašīna ir jāatdod ar pilnu bāku.
  • Pirms automašīnas nodošanas obligāti izvāciet no tās atkritumus, iztīriet salonu un paņemiet savas personīgās mantas.