Biežāk uzdotie jautājumi par autonomu

Vai ir iespējams rezervēt automašīnu ar interneta palīdzību?

Jā, tas ir iespējams. Jūs to varat izdarīt mūsu mājaslapā sadaļā "Automašīnas rezervēšana". Jums būtu obligāti jānorāda arī jūsu e-mail adrese, lai varam ar Jums sazināties sīkāku detaļu precizēšanai.

Vai Jums ir ofiss lidostā?

Nē, mums nav ofiss lidostā, bet tas neliedz mums bezmaksas piegādāt automašīnu uz lidostu jebkurā Jums izdevīgākā diennakts laikā.

Vai ir iespējams norēķināties citu valstu valūtā?

Jā, mēs akceptējam jebkuras valsts valūtu. Valūta tiek konvertēta uz EUR vadoties pēc Latvijas bankas attiecīgas dienas kursa.

Vai ir iespējams norēķināties ar kredītkartēm?

Jā, pastāv iespēja norēķināties ar kredītkartēm. Turklāt Jūs to varat veikt arī tad, ja automašīna tiek piegadāta uz Jūsu norādīto adresi.
Vienīgi, pirms Jūs pasūtat automašīnu, Jums būtu jāinformē, ka vēlaties veikt savstarpējos norēķinus ar kredītkarti.

Vai ir iespējams atgriezt automašīnu Jūsu ofisā, piemēram, 22:00 vakarā, ja Jūsu ofisa darba laiks ir norādīts tikai līdz 18:00?

Automašīnu Jūs varat atgriezt jebkurā diennakts laikā. Laika posmā no 10:00 līdz 18:00 ofisā vienmēr būs kāds no mūsu darbiniekim, lai pieņemtu automašīnu.
Laika posmā no 18:00 - 10:00 automašīnu Jūs varat atgriezt ofisā 30 minūtes iepriekš piezvanot pa tel. nr. +371 29666000, lai kāds no mūsu darbiniekiem varētu ierasties un Jūs sagaidīt.

Visa informācija par autonomu Rīgā Car4rent.